Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Kiermasz kart bożonarodzeniowych

Kartki świąteczne to wspaniała tradycja, którą warto podtrzymywać. Kartki na Boże Narodzenie, zwłaszcza ręcznie robione zachwycą obdarowanych i będą stanowić przepiękną ozdobę świąteczną. W dniach 10 i 13 grudnia 2021r. w Szkole Podstawowej w Zalasiu odbył się kiermasz świąteczny.  Nauczyciele  wspólnie z uczniami zaangażowali się w przygotowanie kart świątecznych na zajęciach plastycznych. Wcześniej zorganizowaliśmy również warsztaty z   p. Anną  Ceberek, która pokazała nam jak zrobić  piękne karty z motywem kurpiowskim.

W ramach akcji MEN ,,Razem na Święta” dyrekcja, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przygotowane kartki świąteczne wraz z serdecznymi życzeniami przesłali  m.in. dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. Dr Józefa Psarskiego oraz do hospicjum w Łomży i w Ostrołęce .

Poza tym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym Frohe Weihnachte - Merry Christmas (kartki Bożonarodzeniowe) organizowanym przez nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce.  

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się do akcji i finansowo ją wsparły.

       Koordynator akcji : Magdalena Andrzejczyk
Współpraca: I. Górska, M. Gwiazda,
Romańska- Lis, D. I. Wysmułek