Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

FESTYN RODZINNY W ŁYSYCH

22 lipca 2018 roku na palcu OSP w miejscowości Łyse odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez sołectwo Łyse, radnych z miejscowości Łyse, OSP Łyse oraz GOKSiR w Łysych.

Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów znalazły się konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych z nagrodami, teatr mega baniek mydlanych, skręcanie balonów przez klauna, chodzące maskotki, malowanie twarzy i tatuaży, zjeżdżalnia oraz karuzela.

W części artystycznej wystąpił Waldemar Chorążewicz, Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Łyse oraz Wiktoria Maria Domurad i Martyna Trzcińska.

Podczas festynu przeprowadzony został konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce, w którym główną nagrodą był rower. Nagrodę w postaci książki przekazał również Stanisław Lipka – Radny Powiatu Ostrołęckiego.

Dla uczestników festynu organizatorzy przygotowali bezpłatny poczęstunek (kiełbaski z grila, pieczone ziemniaki oraz regionalne przysmaki), a także zabawę taneczną z zespołem POWER.