Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Gimnazjum w Łysych wicemistrzem powiatu ostrołęckiego w piłce nożnej

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 22 września w sobotę rozegrano mistrzostwa powiatu ostrołęckiego w piłkę nożną. Reprezentacji Publicznego Gimnazjum w Łysych pod opieką Mariusza Bacławskiego w składzie: Kania Kacper, Kapraszewski Szymon, Parzych Karol, Pupek Jakub, Sawicki Bartosz, Stachelek Dominik, Wezner Daniel, Wezner Marcin, Zelkowski Patryk, Żulewski Jakub po pasjonujących meczach zdobyła drugie miejsce.

Nasi młodzi piłkarze bardzo dobrą grą zdobyli awans do finału, gdzie ulegli gospodarzowi – piłkarzom z Myszyńca 2:0. W fazie grupowej pokonali reprezentację Baranowa 0:4, a reprezentację z Lelisa 1:3. Po zdobyciu pierwszego miejsca w grupie rozegrali mecz półfinałowy z drużyną z Goworowa, który zakończył się zwycięstwem Łysych 1:0. W drodze do mistrzostw powiatu ostrołęckiego we wcześniejszych rozgrywkach rejonowych uzyskali następujące wyniki: Łyse - Surowe 4:0; Łyse – Wykrot 4:0; Łyse – Dylewo 2:0.

Autor: Gimnazjum w Łysych