Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

GMINA ŁYSE PRZEBUDUJE 3,9 KM DRÓG GMINNYCH W RAMACH FUNDUSZU DRÓG SAMORZĄDOWYCH

Otrzymaliśmy ponad 2,8 mln zł dofinasowania na przebudowę dróg gminnych Zalas - Tyczek oraz Piątkowizna – kolonie o łącznej długości       3,9 km.

Zadanie pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 250712W Zalas - Tyczek i przebudowa drogi gminnej 250710W w msc. Piątkowizna – kolonie” znajduje się na liście projektów, które otrzymały dofinansowanie w wysokości 65% kosztów kwalifikowanych z Funduszu Dróg Samorządowych.

Ponadto drugie zadanie pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 250707W Lipniki – Dęby” znajduje się na wysokiej 8 pozycji listy rezerwowej projektów zgłoszonych do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. W przypadku uzyskania dofinansowania przebudowane zostanie ponad        5,8 km drogi relacji Lipniki-Dęby. Planowane dofinansowanie wyniesie również 65% kosztów kwalifikowanych, czyli ponad 3,7 mln zł.

Wójt Gminy Łyse
Grzegorz Fabiszewski