„Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Łyse - Etap II”

Laureat języka angielskiego w szkole Podstawowej w Zalasiu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 lutego 2018

W przeprowadzonym w listopadzie 2017 roku ogólnopolskim konkursie leksykalnym z języka angielskiego Memory Master wzięło udział 24 ucznów Szkoły Podstawowej w Zalasiu, w gminie Łyse.

Podobnie jak w roku ubiegłym, tegoroczna edycja  konkursu leksykalnego z języka angielskiego Memory Master, językowego zakończyła się sukcesem uczniowskim.   Uczeń klasy VII – Adam Wysmułek, otrzymał tytuł laureata II stopnia, uzyskując wynik 97%. W roku ubiegłym Adam był laureatem III stopnia z wynikiem 91%. Zarówno dyrektor Danuta Gwiazda, jak i opiekun konkursu, nauczycielka języka angielskiego Renata Rybka, dostrzegają talent językowy Adama Wysmułka oraz jego pracę i zaangażowanie w przygotowania do konkursu, życząc mu w kolejnej edycji wygranej.

Memory Master to konkurs leksykalny z języka angielskiego. Sprawdza bazę słownikową uczniów na różnym etapie nauczania  w poszczególnych klasach. Jest to niezbędny, podstawowy element komunikacji w języku obcym. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony uczniów, którzy dostrzegają potrzebę nauki języka angielskiego jako uniwersalnego narzędzia komunikacji w świecie.

Renata Rybka

Galeria

  • Powiększ zdjęcie