Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Informacja o wyłożeniu spisu wyborców do publicznego wglądu

Urząd Gminy w Łysych informuje, że został sporządzony spis osób uprawnionych do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na  26 maja 2019 r.

Spis jest udostępniony do wglądu od 07 maja 2019 r. do 17 maja 2019 r. w Urzędzie Gminy w Łysych, pok. 2, w godzinach od godz. 8ºº do godz. 14ºº.

 

 

                                                         Łyse, dnia 07.05.2019

 

 

Informacja o wyłożeniu spisu wyborców do publicznego wglądu

 

Na podstawie art.30 § 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku- Kodeks Wyborczy /Dz. U. Nr 21 poz. 112 z późń. zm./ Urząd Gminy w Łysych informuje, że został sporządzony spis osób uprawnionych do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na  26 maja 2019 r.

Spis jest udostępniony do wglądu od 07  maja 2019 r. do 17 maja 2019 r. w Urzędzie Gminy w Łysych, pok. 2, w godzinach od godz. 8ºº do godz. 14ºº.

Każdy wyborca może sprawdzić w urzędzie gminy, w której spis został sporządzony, czy został w spisie uwzględniony. Na pisemny wniosek wyborcy gmina udziela informacji iż osoba wskazana we wniosku jest ujęta w spisie wyborców lub w nim nie figuruje (w tym również z powodu skreślenia ze spisu) albo, że dane wyborcy podane we wniosku różnią się od danych osoby wpisanej do spisu. Na żądanie udzielona informacja jest potwierdzana na piśmie.

Autor: Wójt Gminy - Grzegorz Fabiszewski