Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Choinka Noworoczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością

14 stycznia 2023r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Łysych odbyła się Choinka Noworoczna dla dzieci i młodzieży korzystających z systemu wsparcia zabezpieczenia społecznego.

Pomysłodawcą uroczystości był Wójt Gminy Łyse - Grzegorz Fabiszewski, a organizatorem Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łysych.

Na licznie przybyłych młodych gości czekało wiele atrakcji, między innymi: Myszka Miki, gry i zabawy poprowadzone przez zespół animatorów prezentujących postacie z bajek, Święty Mikołaj z prezentami, słodki poczęstunek, karaoke, tatuaże, kolorowe warkoczyki oraz wiele innych niespodzianek.

Uczestnicy zabawy nie kryli swojego ogromnego zadowolenia, co w ocenie organizatorów odbierane jest jako wyraźna potrzeba kontynuacji wydarzenia w przyszłych latach. Pozwoli to uczestnikom na aktywne spędzenie czasu oraz będzie to znakomita forma integracji ze środowiskiem lokalnym osób  ze szczególnymi potrzebami.