Z dumą informujemy, że Aleksandra Kaczmarczyk i Wiktoria Gołaś zajęły zaszczytne IX miejsce w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Dziewcząt.
Uczennice klasy VIIIb Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych prowadzone przez Pawła Parzycha, w weekend 14-15 grudnia, rywalizowały w Białymstoku wśród 21 zespołów. Dziewczyny dzielnie walczyły o każdą lotkę, ich zaangażowanie było na najwyższym poziomie.
Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy.