Z okazji Dnia Dziecka składam wszystkim najmłodszym mieszkańcom naszej Gminy najserdeczniejsze życzenia! Niech każdy dzień przynosi Wam powody do radości, mnóstwo powodów do uśmiechu i wiarę we własne możliwości.
Rośnijcie zdrowo, miejcie odwagę marzyć i zmieniać świat na lepsze. Niech to święto będzie czasem zabawy, radości i spędzania czasu z najbliższymi!
Wszystkiego najlepszego!
Wójt Gminy Łyse
Grzegorz Fabiszewski