Oficjalny Serwis Internetowy Gminy Łyse

ŻYCZENIA - DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka składam wszystkim najmłodszym mieszkańcom naszej Gminy najserdeczniejsze życzenia! Niech każdy dzień przynosi Wam powody do radości, mnóstwo powodów do uśmiechu i wiarę we własne możliwości.

Rośnijcie zdrowo, miejcie odwagę marzyć i zmieniać świat na lepsze. Niech to święto będzie czasem zabawy, radości i spędzania czasu z najbliższymi!

Wszystkiego najlepszego!

 Wójt Gminy Łyse
Grzegorz Fabiszewski