Oficjalny Serwis Internetowy Gminy Łyse

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zalasiu świętowali Dzień Dziecka

W poniedziałek, 1 czerwca 2026r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Zalasiu świętowali Dzień Dziecka. Były prezentacje uczniowskie w ramach Festiwalu Talentów, konkurencje sportowe dla małych i dużych, dmuchaniec, kolorowe zabawy z proszkiem holi i wspólny szkolny bieg ulicami Zalasa. Były też kiełbaski z grila, słodkości przygotowane przez rodziców, pop corn i lody od Koła Gospodyń Wiekskich w Zalasiu. 

Wszyscy cieszyliśmy się jak dzieci!

Autor: Szkoła Podstawowa w Zalasiu - Reanta Korytkowska