Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

KOLEJNE KILOMETRY PRZEBUDOWANYCH DRÓG GMINNYCH ODDANE DO UŻYTKOWANIA

Wójt Gminy Łyse Grzegorz Fabiszewski informuje o oddaniu do użytkowania ponad 3 km przebudowanych dróg gminnych relacji Łyse-Wejdo oraz Łyse – kolonia Worek etap II.

ROZBUDOWA DROGI ŁYSE – WEJDO

W ramach realizacji inwestycji przebudowana została droga o długości 2,23 km stanowiąca połączenie komunikacyjne miejscowości Łyse (od drogi wojewódzkiej 647 Dęby – Kolno) z miejscowością Wejdo. Wykonawcą zadania było Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych "Ostrada" Sp. z o.o. z Ostrołęki. Koszt inwestycji wyniósł 1.325 tys. zł. Zadanie zostało sfinansowane ze środków własnych Gminy Łyse.

ROZBUDOWA DROGI ŁYSE – KOLONIA WOREK ETAP II

Jest to kontynuacja realizowanego w ubiegłym roku zadania pn. „Rozbudowa drogi gminnej Łyse – kolonia Worek”. Wykonawca - “ALTOR” Spółka z o.o. z Mińska Mazowieckiego za kwotę 355.093,09 zł przebudował w bieżącym roku odcinek o długości 0,78 km drogi gminnej w miejscowości Łyse, dzielnica Worek. Inwestycja uzyskała dofinansowanie w wysokości 80.000 zł z budżetu Województwa Mazowieckiego.           

Wójt Gminy
Grzegorz Fabiszewski