Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

KOLEJNE KILOMETRY PRZEBUDOWANYCH DRÓG GMINNYCH ODDANE DO UŻYTKOWANIA

Wójt Gminy Łyse Grzegorz Fabiszewski informuje o oddaniu do użytkowania ponad 3 km przebudowanych dróg gminnych relacji Łyse-Wejdo oraz Łyse – kolonia Worek etap II.

ROZBUDOWA DROGI ŁYSE – WEJDO

W ramach realizacji inwestycji przebudowana została droga o długości 2,23 km stanowiąca połączenie komunikacyjne miejscowości Łyse (od drogi wojewódzkiej 647 Dęby – Kolno) z miejscowością Wejdo. Wykonawcą zadania było Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych "Ostrada" Sp. z o.o. z Ostrołęki. Koszt inwestycji wyniósł 1.325 tys. zł. Zadanie zostało sfinansowane ze środków własnych Gminy Łyse.

ROZBUDOWA DROGI ŁYSE – KOLONIA WOREK ETAP II

Jest to kontynuacja realizowanego w ubiegłym roku zadania pn. „Rozbudowa drogi gminnej Łyse – kolonia Worek”. Wykonawca - “ALTOR” Spółka z o.o. z Mińska Mazowieckiego za kwotę 355.093,09 zł przebudował w bieżącym roku odcinek o długości 0,78 km drogi gminnej w miejscowości Łyse, dzielnica Worek. Inwestycja uzyskała dofinansowanie w wysokości 80.000 zł z budżetu Województwa Mazowieckiego.           

Wójt Gminy
Grzegorz Fabiszewski