Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Taneczny tłusty czwartek w Szkole Podstawowej w Lipnikach

W czwartek, 8 lutego br. szkolna sala gimnastyczna ożyła muzyką, światłami,  kolorowymi balonami i radosnym śmiechem podczas balu karnawałowego 2024, zorganizowanego przez niezawodny Samorząd Uczniowski na czele z p. Adamem Krzyżewskim – jego opiekunem. 

To wydarzenie, które zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów i tworzy niezapomniane chwile pełne zabawy i integracji.

Jednym z punktów atrakcji tego dnia był nietuzinkowy pomysł na stworzenie "ścianki do robienia zdjęć". To miejsce stało się swoistym centrum kreatywności, gdzie uczniowie mieli okazję wykonać swoje fotografie, tworząc pamiątki, które  na pewno pozostaną im w sercach na długo.

Puszczanie baniek mydlanych ogniowych oraz bezogniowych było kolejną niespodzianką przygotowaną zwłaszcza dla naszych najmłodszych pociech przez p. Justynę Bałdygę.

Najstarsi uczniowie umiejętnie dobrali utwory muzyczne, które stworzyły niezapomniany klimat. Dzieciaki miały możliwość wybierania swoich piosenek  i dedykowania ich innym kolegom i koleżankom.

Organizacja imprezy przez samorząd, to kolejny przykład na to, jak silna może być współpraca wśród uczniów. Ich zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość sprawiły, że ten bal był nie tylko wyjątkową okazją do zabawy i zajadania słodkich pączków oraz faworków, ale także doskonałym pretekstem do wspólnej aktywności ruchowej. Udało się nam połączyć przyjemne z pożytecznym – spożywanie słodkości oraz trening taneczny.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w imprezie.

Bal pozostanie na długo w naszej pamięci jako wyjątkowy dzień pełen muzyki, świateł i radości.

Autor: Szkoła Podstawowa w Lipnikach