Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Warsztaty Wielkanocne w Szkole Podstawowej w Lipnikach

Półmetek Wielkiego Tygodnia napawa nas optymizmem na to, iż za kilka dni będziemy świętować  i przeżywać czas Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Jak co roku wychowawcy dbają o to, aby uczniowie kształtowali odpowiednie przeżywanie Wielkanocy nie tylko w gronie rodzinnym, ale również szkolnym.

W Wielką Środę odbyły się u nas warsztaty, podczas których dzieci malowały figurki gipsowe w kształcie kurczaczka oraz wykonywały stroiki wielkanocne. Wspólna praca sprawiła mnóstwo radości.

Nie zabrakło szkolnego śniadania w gronie naszej społeczności. Oprócz składnia życzeń, dzielenia się jajkiem oraz śpiewania pieśni wielkanocnych, uczyliśmy się kultury zachowania przy stole oraz dbałości o staranne przygotowanie potraw.

27 marca był dla nas dniem aktywnym oraz pełnym emocji. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i trud włożony w to, by nasi uczniowie byli bogatsi o nowe doświadczenia.

Autor: Szkoła Podstawowa w Lipnikach