Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Kolejne sukcesy w karierze Weroniki Trzcińskiej

Weronikę znamy jako zawodniczkę specjalizującą się w dziedzinie Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Bieżący rok rozpoczęła z tytułem Mistrzyni Europy SOLT. Obecnie Weronika rozwija skrzydła w białostockiej szkole sztuki walki MMA Vale Tudo Białystok. Systematyczne treningi i ciężka praca przyniosły kolejne zwycięstwa – w dniu 24 lutego 2024 r. Weronika została wicemistrzynią Polski podczas XIV Mistrzostw Polski No Gi Jiu-Jitsu w Poznaniu. Ponadto nasza zawodniczka może się również pochwalić znakomitym występem podczas XI zawodów Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, które odbyły się w dniach 2-3 marca 2024  w Mińsku Mazowieckim. Weronika startowała w dwóch kategoriach wiekowych: Junior i po raz pierwszy w kategorii Adult, walcząc ze starszymi przeciwniczkami (nawet o przeszło 10 lat!). Mimo wysoko postawionej poprzeczki wróciła z dwiema pierwszymi nagrodami zdobywając złoto.

Czekamy na kolejne sukcesy oraz zachęcamy do śledzenia na bieżąco postępów Weroniki na profilu MMA Vale Tudo Białystok .