„Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Łyse - Etap II”

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

INFORMACJA WÓJTA GMINY ŁYSE

12 marca 2019

Podaję do publicznej wiadomości wyznaczone na obszarze Gminy Łyse miejsca na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych, w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 26 maja 2019 roku. 

 

Czytaj więcej o: INFORMACJA WÓJTA GMINY ŁYSE

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej

11 marca 2019

z dnia 27 lutego 2019 r. o postanowieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego oraz o okręgach wyborczych i siedzibach okręgowych komisji wyborczych

Czytaj więcej o: Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej

Państwowa Komisja Wyborcza

8 marca 2019

Wyższe diety dla członków komisji wyborczych

1 marca 2019

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

27 lutego 2019

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich, w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

27 lutego 2019

Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

27 lutego 2019

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych

27 lutego 2019

Weszło w życie postanowienie Prezydenta RP w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego

8 marca 2019

W poniedziałkowe popołudnie (25 lutego br.) w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane postanowienie Prezydenta RP w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego. Załącznikiem do tego aktu jest kalendarz wyborczy, który określa terminy dokonywania przez odpowiednie podmioty czynności wyborczych. Ogłoszenie postanowienia Prezydenta RP oznacza w praktyce rozpoczęcie kampanii wyborczej.

Czytaj więcej o: Weszło w życie postanowienie Prezydenta RP w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego