„Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Łyse - Etap II”

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. MAZOWIECKIEGO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 stycznia 2019

Ważność: od godz. 07:30 dnia 10.01.2019 do godz. 07:30 dnia 11.01.2019

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -7°C na wschodzie do -3°C na zachodzie. Wiatr przeważnie słaby, północno-wschodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi  przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -15°C na północnym wschodzie i wschodzie do -8°C na zachodzie. Przy dłuższych rozpogodzeniach, lokalnie możliwy spadek temperatury do
-17°C, głównie na północy i wschodzie województwa. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunków północnych.

 

PROGNOZA POGODY NA KOLEJNĄ DOBĘ

 

Ważność: od godz. 07:30 dnia 11.01.2019 do godz. 07:30 dnia 12.01.2019

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami słabe opady śniegu, głównie w północnej połowie województwa. Temperatura maksymalna od -5°C na wschodzie do -1°C na zachodzie. Wiatr słaby, po południu wzmagający się do umiarkowanego i porywistego, południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z postępującymi od północy większymi przejaśnieniami. Opady śniegu i deszczu ze śniegiem, w drugiej połowie nocy stopniowo zanikające. Przejściowo możliwe opady marznącego deszczu powodujące gołoledź. Temperatura minimalna od -5°C do -2°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni, miejscami powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

IMGW-PIB