„Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Łyse - Etap II”

Planowane wyłączenia prądu w rejonie ostrołęckim w dniach 16-20.10.2017r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 października 2017

DATA ROZPOCZÄCIA

DATA ZAKOĹCZENIA

GODZINY

OBSZAR

STACJA

Warszawa - OstroĹÄka

2017-10-16 07:00

2017-10-16 10:00

3

Pasieki

Ponikiew DuĹźa

10-0552 PASIEKI 1 WIEĹ
10-1297 PASIEKI 3
10-0551 PASIEKI 2 PZZ

2017-10-16 08:00

2017-10-16 15:00

7

OstroĹÄka

  • ul. Ostrowska 4, 4A
  • ul. ks. StanisĹawa PÄdzicha 6, 8

10-1576 O-KA OĹWIATA D-2

2017-10-16 08:00

2017-10-16 15:00

7

Ĺyse

  • 1, 3, 5, 7, 9, 9A, 11

10-0873 ĹYSE 2

2017-10-16 08:00

2017-10-16 15:00

7

Zawady Dworskie

  • 7 do 26

13-1698 ZAWADY DWORSKIE II

Gmina PĹoniawy Bramura, miejscowoĹÄ Zawady Dworskie, Stolarnia, zĹÄcze kablowe ZK1316

2017-10-16 16:00

2017-10-16 19:00

3

Pasieki

Ponikiew DuĹźa

10-0552 PASIEKI 1 WIEĹ
10-1297 PASIEKI 3
10-0551 PASIEKI 2 PZZ

 

2017-10-17 07:30

2017-10-17 11:00

3

ĹÄtczyn

10-0544 ĹÄTCZYN KOL.
10-0745 ĹÄTCZYN 3
10-1794 ĹÄTCZYN 6
10-0207 ĹÄTCZYN 4
10-0746 ĹÄTCZYN 5
10-0744 ĹÄTCZYN 2

 

2017-10-17 07:30

2017-10-17 16:00

8

Rzewnie

10-0962 RZEWNIE HYDROFORNIA
10-1623 RZEWNIE MBM

 

2017-10-17 07:30

2017-10-17 11:00

3

Chrzczony

DÄbrĂłwka

ĹaĹ

Nowy Sielc

Rzewnie

SĹojki

Stary Sielc

10-1417 CHRZCZONY KOL. GM. RZEWNIE
10-0740 CHRZCZONY GM. RZEWNIE
10-0962 RZEWNIE HYDROFORNIA
10-1624 RZEWNIE 3
10-1672 SIELC NOWY 2
10-1445 DÄBRĂWKA SIELC NOWY
10-1623 RZEWNIE MBM
10-1661 SIELC STARY 1
10-1512 ĹAĹ WIEĹ
10-0809 ĹAĹ SZKOĹA
10-1660 SIELC NOWY KOL.
10-0810 ĹAĹ GAJĂWKA
10-0859 SIELC STARY 2
10-1667 SĹOJKI
10-1659 SIELC NOWY 1

 

2017-10-17 07:30

2017-10-17 15:00

7

ĹÄtczyn

  • 36 do 47

10-0745 ĹÄTCZYN 3

 

2017-10-17 08:00

2017-10-17 16:00

8

Romany-JanowiÄta

13-1248 ROMANY JANOWIÄTA

 

2017-10-17 08:00

2017-10-17 15:00

7

Myszyniec

  • ul. Most KopaĹski 39B, 41, 43, 45, 72

Myszyniec-Koryta

  • 1, 2, 4A, 13, 16,18, 20, 23

10-0623 MYSZYNIEC 16 KORYTA BROWARY

 

Gmina Myszyniec, miejscowoĹÄ Browary numery 3, 6, 7, 8, 10, 10A, 11, 12, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 57

2017-10-17 08:00

2017-10-17 15:00

7

KrzynowĹoga Wielka

  • 76 do 80

Rycice

  • 79

13-1935 KRZYNOWĹOGA WIELKA II

 

Gmina Chorzele miejscowoĹÄ KrzynowĹoga Wielka, Czaplice PiĹaty numer 5

2017-10-17 08:00

2017-10-17 18:00

10

GĹaĹźewo-ĹwiÄszki

  • 2,2a,3,4,17,18,19,21,22,23,24,29,30,
  • 31,32,32a,33,34a,35,36,37,38,40,41

10-1472 GĹAĹťEWO ĹWIÄSZKI 1

 

2017-10-17 08:00

2017-10-17 15:00

7

Mroczki-RÄbiszewo

10-1550 MROCZKI RÄBISZEWO

 

2017-10-18 08:00

2017-10-18 15:00

7

Nowy Strachocin

13-1640 STRACHOCIN NOWY I

 

2017-10-18 08:00

2017-10-18 15:00

7

Ĺťmijewek-Mans

  • 1 do 10

Ĺťmijewek WĹoĹciaĹski

  • 1 do 11

10-0475 ĹťMIJEWO MANS WĹOĹCIAĹSKI

 

2017-10-18 08:00

2017-10-18 12:00

4

PeĹty

  • 7, 8, 9, 10, 10A

10-0336 PEĹTY 2

 

2017-10-18 08:00

2017-10-18 15:00

7

KrzynowĹoga Wielka

  • 76 do 80

Rycice

  • 79

13-1935 KRZYNOWĹOGA WIELKA II

 

Gmina Chorzele miejscowoĹÄ KrzynowĹoga Wielka, Czaplice PiĹaty numer 5

2017-10-18 11:00

2017-10-18 15:00

4

Klon

  • 132, 133, 135, 136

10-0593 WUJAKI 3

 

2017-10-19 07:30

2017-10-19 17:30

10

OstroĹÄka

  • ul. Henryka Sienkiewicza 55

10-1816 O-KA SIENKIEWICZA S-1
10-1819 O-KA SIENKIEWICZA S-4

 

KABANOS, WALD-MAL, KOMETA, MEDICAL, DÄBKOWSKI WITOLD

2017-10-19 08:00

2017-10-19 18:00

10

Magnuszew MaĹy

Przeradowo

13-1576 PRZERADOWO II
13-3312 PRZERADOWO IV
13-1578 PRZERADOWO III
13-3366 PRZERADOWO VI
13-3311 MAGNUSZEW MĹOCINY
13-1538 MAGNUSZEW MAĹY I

 

2017-10-19 08:00

2017-10-19 15:00

7

Kobylinek

  • 9 do 35

13-3350 KOBYLINEK I

 

Gmina PĹoniawy Bramura, miejscowoĹÄ Kobylinek OSP, Sklep

2017-10-19 08:00

2017-10-19 12:00

4

WystÄp

  • 30, 30A, 38, 40, 42, 44, 48, 53, 53A, 55, 55A, 57, 57A

10-0589 WYSTÄP 1

 

2017-10-19 08:00

2017-10-19 15:00

7

Chorzele

  • ul. KrĂłlowej Jadwigi 1A, 2, 2A
  • ul. Zygmunta I Starego 9, 13, 17
  • ul. Kazimierza Wielkiego 3, 5, 7, 9, 11
  • ul. Zygmunta Padlewskiego 28 do 41

13-1949 CHORZELE MELIORACJA

 

2017-10-19 08:00

2017-10-19 10:00

2

Laski

Magnuszew DuĹźy

Magnuszew MaĹy

Przeradowo

13-1576 PRZERADOWO II
13-3312 PRZERADOWO IV
13-1578 PRZERADOWO III
13-3366 PRZERADOWO VI
13-3311 MAGNUSZEW MĹOCINY
13-1538 MAGNUSZEW MAĹY I
13-1544 MAGNUSZEW MAĹY III
13-1543 MAGNUSZEW MAĹY II
13-3310 MAGNUSZEW MAĹY IV
13-2044 MAGNUSZEW RSP
13-0654 MAGNUSZEW DUĹťY KOLONIA ORZYC
13-1504 LASKI I
13-1505 LASKI II
13-1506 LASKI III

 

2017-10-19 08:30

2017-10-19 18:00

9

Magnuszew DuĹźy

13-1539 MAGNUSZEW DUĹťY

 

2017-10-19 11:00

2017-10-19 15:00

4

PeĹty

  • 29, 41, 41A, 42, 44, 44A, 45, 46, 47, 48, 49, 77, 78

10-0339 PEĹTY 5

 

2017-10-19 17:00

2017-10-19 20:00

3

Laski

Magnuszew DuĹźy

Magnuszew MaĹy

Przeradowo

13-1576 PRZERADOWO II
13-3312 PRZERADOWO IV
13-1578 PRZERADOWO III
13-3366 PRZERADOWO VI
13-3311 MAGNUSZEW MĹOCINY
13-1538 MAGNUSZEW MAĹY I
13-1544 MAGNUSZEW MAĹY III
13-1543 MAGNUSZEW MAĹY II
13-3310 MAGNUSZEW MAĹY IV
13-2044 MAGNUSZEW RSP
13-0654 MAGNUSZEW DUĹťY KOLONIA ORZYC
13-1504 LASKI I
13-1505 LASKI II
13-1506 LASKI III

 

2017-10-20 08:00

2017-10-20 15:00

7

RzekuĹ

  • ul. KoĹciuszki 6 do 30
  • ul. JaĹminowa 1 do 17
  • ul. Ogrodowa 1 do 9
  • ul. JarzÄbinowa 8 i 10
  • ul. Kalinowa
  • ul. Cicha 1 do 26
  • ul. ĹÄkowa 1, 3, 5

10-2123 RZEKUĹ 8

 

2017-10-20 08:00

2017-10-20 15:00

7

OsĂłwiec Kmiecy

  • 1 do 14, 24

OsĂłwiec Szlachecki

  • 18

13-1188 OSĂWIEC KMIECY I

 

Gmina Przasnysz, miejscowoĹci: OsĂłwiec Kmiecy zĹÄcze kablowe

2017-10-20 08:00

2017-10-20 12:00

4

Olszyny

  • 30, 31, 32, 33, 34, 34A, 34B, 36, 37, 38, 40

10-0298 OLSZYNY 4

 

Gmina Myszyniec, miejscowoĹÄ Olszyny SzkoĹa Podstawowa

2017-10-20 11:00

2017-10-20 15:00

4

Wach

  • 40, 61, 61A, 62, 63, 64, 64A, 66, 67, 69, 74, 76, 76A, 76B, 76C, 77

10-0581 WACH 6