Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Kształtowanie przestrzeni publicznej poprzez zagospodarowanie centrów miejscowości Łyse, Lipniki i Zalas

Gmina Łyse realizuje operację pn. „Kształtowanie przestrzeni publicznej poprzez zagospodarowanie centrów miejscowości Łyse, Lipniki i Zalas” której celem jest zagospodarowanie centralnych części wsi w trzech miejscowościach: Łyse, Lipniki i Zalas, na terenie Gminy Łyse.

Operacja jest realizowana w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” na operacje typu „Kształtowanie przestrzeni publicznej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W ramach operacji wykonane zostanie zagospodarowanie przestrzeni publicznej polegające na wykonaniu chodników i miejsc parkingowych, zagospodarowaniu zieleni, montażu elementów małej architektury (ławki, kosze, lampy oświetleniowe), montażu sprzętu siłowni zewnętrznych do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz ławek interaktywnych z dostępem do Internetu.