Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

UMOWA NA DOFINANSOWANIE ROZBUDOWY DROGI GMINNEJ ŁYSE – KOLONIA WOREK PODPISANA

15 czerwca 2020 roku Grzegorz Fabiszewski - Wójt Gminy Łyse przy kontrasygnacie Jana Czyża – Skarbnika Gminy podpisali umowę na dofinansowanie rozbudowy drogi Łyse – kolonia Worek z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w wysokości 55 tys. zł. Są to środki związane z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych. Samorząd Województwa Mazowieckiego reprezentowały Janina Ewa Orzełowska (Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego) oraz Elżbieta Lanc (Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego).

Wyłoniona w ramach postępowania przetargowego wykonawca jeszcze w bieżącym roku przebuduje odcinek o długości 0,9 km drogi gminnej znajdującej się w centralnej części Łysych (w pobliżu ulicy Ogrodowej). Całkowity koszt realizacji zadania poznamy po rozstrzygnięciu ogłoszonego przetargu. Zakończenie  inwestycji planowane jest na 30 października 2020 r.